Novák Előd kifizetné a szivárványos zászlók Dunába dobása miatti bírságot

A Mi Hazánk politikusa a HírTV-nek nyilatkozott döntéséről.

  • Hírek
  • 1 órája
  • Forrás: HírTV
Vágólapra másolva!

Novák Előd arra reagálva tette kijelentését, hogy miután ismeretlen személy az Erzsébet-hídról az összes oda kitett pride-zászlót a folyóba dobta, rendőrségi feljelentés született.