
Novák Előd arra reagálva tette kijelentését, hogy miután ismeretlen személy az Erzsébet-hídról az összes oda kitett pride-zászlót a folyóba dobta, rendőrségi feljelentés született.
Továbbiak a témában
1 perc Rétvári Bence: Magyar Péter 14 évig nem emelte fel hangját az állítólagos korrupció ellen
1 perc Visszamenőleges hatályú lesz az országgyűlési képviselők mandátumának korlátozása
1 perc 









