
Hadja Labib délelőtt találkozott Karácsony Gergely budapesti főpolgármesterrel, akivel megvitatták a városok szerepét az egyenlőségben különös tekintettel az Európa Befogadás és Sokszínűség Fővárosa-díjra. Az uniós biztossal közösen tartott sajtótájékoztatóján Karácsony Gergely kiemelte: az új kormánynak el kell törölnie az előző vezetés által bevezetett, a főpolgármester szerint homofób törvényeket.
A fővárosi polgármesteri hivatalnál volt kollégánk, Méhész András.














