
A rendőrség ebben az időszakban kiemelten ellenőrzi a vezetés közbeni mobiltelefon használatot. Akit rajtakapnak, a pénzbírság mellé 3 büntetőpont jár.






Vasárnapig tart a Roadpol Közlekedésbiztonsági akció.
A rendőrség ebben az időszakban kiemelten ellenőrzi a vezetés közbeni mobiltelefon használatot. Akit rajtakapnak, a pénzbírság mellé 3 büntetőpont jár.