
A nemzeti csapat 2-1-re kapott ki Finnországtól felkészülési mérkőzésen, Győrben. Az északiak történetük során először tudtak győzni Magyarországon.







Vereséggel debütált a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányaként Pintér Attila.
A nemzeti csapat 2-1-re kapott ki Finnországtól felkészülési mérkőzésen, Győrben. Az északiak történetük során először tudtak győzni Magyarországon.