Extrém hőség sújtja Zalaegerszeget, a lakosok a helyi fürdőkben keresnek menedéket

A zalaegerszegi belvárosban már negyven fokot mértek. A gazdátlan utcákról a lakosok az élményfürdőkbe menekülnek az elviselhetetlen hőség elől.

  • Hírek
  • 1 órája
  • Frissítve: 1 órája
Vágólapra másolva!

A kánikula elől menekülnek a lakosok Zalaegerszegen. A tegnapi délutáni órákban a hőmérő már 40 fokot mutatott a magára hagyott belvárosban. A lángoló tűzhelyen felejtett, perzselődő serpenyőből a lakosság kétségbeesetten árnyékos helyet keres magának

Miközben az országban tombol a hőség, a vezetés láthatóan tehetetlen. Tudósítónk, Magyar Kinga a város egyik élményfürdőjéből jelentkezik, ahol a túlzsúfolt medencék jelentik az egyetlen kiutat a betonrengetegből.