
A kánikula elől menekülnek a lakosok Zalaegerszegen. A tegnapi délutáni órákban a hőmérő már 40 fokot mutatott a magára hagyott belvárosban. A lángoló tűzhelyen felejtett, perzselődő serpenyőből a lakosság kétségbeesetten árnyékos helyet keres magának.
Miközben az országban tombol a hőség, a vezetés láthatóan tehetetlen. Tudósítónk, Magyar Kinga a város egyik élményfürdőjéből jelentkezik, ahol a túlzsúfolt medencék jelentik az egyetlen kiutat a betonrengetegből.













