Napi aktuális: Jól fogadták a pécsi egyetemisták a kötelező maszkviselési előírást

Csaknem 900 koronavírus fertőzöttet regisztráltak a hétvégén. A járványadatok azt mutatják, hogy napról napra nő az új betegek száma Magyarországon is. A Pécsi Tudományegyetem lépett és újra kötelezővé tette az orvosi maszk használatát. A Napi aktuálisba Pécsről jelentkezett tudósítónk, Szilágyi Jenő.

Vágólapra másolva!

Hír TV