
A kommandósok még július végén fogták el a NAV 18 munkatársát Záhonyban. Hónapok óta figyelték őket, mert felmerült a gyanú, hogy összejátszanak az ukrajnai cigarettacsempészekkel. A Nemzeti Védelmi Szolgálat feljelentése alapján indult ügyben a főügyészség 25 helyszínen tartott házkutatást. A történtek után a Nemzeti Adó- és Vámhivatal szigorú fellépést ígért a hivatali korrupció ellen.













