
A parlamenti képviselők értékelik az önkormányzati választások eredményét, illetve áttekintik az őszi üléssszak törvényhozási munkáját.
A korábbi évekhez képest bő egy hónapos késéssel kezdődik az őszi parlamenti idény a választási kampány miatt, információnk szerint október 21-én lesz az első ülésnap az Országgyűlésben. A kihelyezett frakcióülésen történtekről holnap sajtótájékoztatón számolnak be. Az országgyűlési képviselőcsoportok kihelyezett üléseinek nagy hagyománya van.
A kormánypártok legutóbb, február 13–15-én szintén Balatonalmádiban tartották a kihelyezett frakcióülésüket, akkor a Brüsszellel folytatott bevándorlási vitáról, a májusi európai parlamenti választásról, illetve a kormány családügyi terveiről is tárgyaltak. Tavaly ősszel pedig Velencén tanácskoztak a Fidesz és a KDNP képviselői, akik akkor egy népesedéspolitikai, valamint egy bevándorláspolitikai-migrációs kabinet létrehozásáról is döntöttek.
Továbbiak a témában
1 perc Németh Balázs: Az új médiatörvény nem garantálja a közmédia függetlenségét és kiegyensúlyozott működését
1 perc Folytatódik a tiszás sorozat: újabb gyermekvédelmi botrányról rántotta le a leplet Pócs János
1 perc 










