
A Fidesz nyílt levélben írta meg, hogy Nyőgéri Lajos a Mindenki Pécsért Egyesület által delegált MSZP-s képviselő három gazdasági társaságát is kényszertörléssel vagy felszámolással szüntették meg, ezért alkalmatlan a város pénzügyeinek felügyeletére.
A képviselők szerint Nyőgérinek távoznia kell a bizottság éléről.
Péterffy Attila, pécs ellenzéki polgármestere szerint ugyanakkor Nyőgérit csak a cégvezetéstől tiltották el, nem pedig a képviselőségtől.
Hír TV
Továbbiak a témában
1 perc Németh Balázs: Az új médiatörvény nem garantálja a közmédia függetlenségét és kiegyensúlyozott működését
1 perc Folytatódik a tiszás sorozat: újabb gyermekvédelmi botrányról rántotta le a leplet Pócs János
1 perc 










