Aszód új, jobboldali városvezetése javítana a város közbiztonságán + videó

Szolgálati lakást, rendőrségi járművet, és túlórapótlékot biztosít Aszód ezután a rendőreinek, ugyanis a közbiztonságot akarják javítani.

  • 2024. november 28., csütörtök 15:00
Vágólapra másolva!

A Vezér utca Aszódon, ami a város egyik legszebb fekvésű területén fekszik, de kiugróan elszaporodtak a környéken a vagyon elleni bűncselekmények, az elkövetők egyébként ismertek a rendőrség előtt, és most is több eljárás folyik ellenük.

Az új önkormányzat a helyi rendőrség megerősítésével oldaná meg a közbiztonság kérdését: így szolgálati lakást biztosít az Aszódra költöző rendőröknek, beszerez egy rendőrségi gépjárművet, és több mint nyolcmillió forinttal támogatja az új munkatársak túlórapótlékát.

Keresztély Károly gödöllői rendőrkapitány: "Látjuk a problémát a településeken, igyekszünk reagálni rá, a polgármester asszonnyal öröm volt az egyeztetést lefolytatni, rendkívül nagy segítséget nyújt a jövőben elvégzendő feladatainkhoz."

A városvezetés azt reméli, hogy ezek az intézkedések azonnal javítják majd a közbiztonságot Aszód érintett területein.