Vitézy Dávid a Tisza-frakció mentora a Városházán?

Vitézy Dávid látványos mentorálásával és a Tisza-frakció támogatásával egy új hatalmi centrum körvonalazódik a fővárosi közgyűlés falai között.

  • Hírek
  • 2026. április 28., kedd 20:45
Vágólapra másolva!

A fővárosi közgyűlés munkájában rögzíthető az összejátszás, amely során a Podmaniczky Mozgalom vezetője, Vitézy Dávid, látványos szakmai támogatást nyújtott a tiszás képviselőknek. Szepesfalvy Anna szerint ez a Vitézy-mentorálás egyértelműen jelzi a háttérben zajló stratégiai együttműködést. 

A budapestiek elvárják, hogy a magas pozícióba került szakember ne csak a politikai manőverekben, hanem a fővárosi közlekedés javításában is bizonyítsa szakértelmét az új ciklusban.