Debrecen vezetése büntetőfeljelentést tett a Semcorp akkumulátorgyár ellen

Papp László polgármester a közösségi oldalán közzétett videójában beszélt a feljelentés okáról.

  • Híradó
  • 1 órája
  • Frissítve: 1 órája
  • Forrás: HírTV
Vágólapra másolva!

A környezetvédelmi hatóság tájékoztatása szerint az akkumulátorgyár területén határértéken felüli szennyezést észleltek a felszín alatti vizekben.