
Dragos-Cristian Vlad a román távközlési miniszter delegációjának tagjaként utazott a szomszédos országba, ám a határátkeléskor a moldovai rendőrök jelezték, hogy autóját az olasz hatóságok körözik.
Bukarestből Hermann Endre tudósított.




Moldovában bukott le lopott autóval a román digitalizációs hatóság elnöke.
Dragos-Cristian Vlad a román távközlési miniszter delegációjának tagjaként utazott a szomszédos országba, ám a határátkeléskor a moldovai rendőrök jelezték, hogy autóját az olasz hatóságok körözik.
Bukarestből Hermann Endre tudósított.