Hatalmas trónfosztás a magyar fociban – Letörték a zöld-fehér hegemóniát

Az ETO labdarúgócsapata nyerte a bajnokságot. A Ferencváros idén beéri az ezüstéremmel, Orosz Pál a stúdióban értékeli a trónfosztást.

  • Lelátó
  • 2026. május 18., hétfő 23:30
Vágólapra másolva!

Tizenhárom szűk esztendő után az ETO labdarúgócsapata újra felült a trónra, megszerezve a magyar bajnoki cím trófeáját. Ez az ötödik bajnoki elsőség olyan, mint amikor a csendes rokon váratlanul elviszi az utolsó szelet tortát a nagyszájú sógor elől. 

A Ferencváros persze Magyar Kupa-győztesként sem éhezik, de a bajnoki ezüst most igen savanyú szőlő. Vajon mit lép a folytatásban Orosz Pál, az FTC Labdarúgó Zrt vezérigazgatója? A verhetetlennek hitt zöld-fehér pajzson rések nyíltak.