
„Sokan kikérik maguknak, hogy miért van Gyurcsányozás. De az a helyzet, hogy most is ők adják a legnagyobb önkormányzati frakciót, náluk van a legjelentősebb gazdasági társaság, és igazából most se változott semmi 2019-hez képest Zuglóban" – hangsúlyozta Borbély Ádám, a Fidesz-KDNP zuglói polgármesterjelöltje majd hozzátette: „mi abban hiszünk, hogy a zuglóiak valóban változást szeretnének, és ezt a változást azzal kell kezdeni, hogy megakadályozzuk a kerületünk kifosztását."














