
Wintermantel Zsolt emlékeztetett: a banki faktorálás trükkjével a baloldal még mélyebb szakadékba löki a fővárost.








Élesen bírálta a városvezetést a Fidesz–KDNP budapesti frakcióvezetője a fővárosi közgyűlés szerdai ülésén, amiért ötvenmilliárd forinttal adósítja el a fővárost, hogy fedezni tudják a működési kiadásokat.
Wintermantel Zsolt emlékeztetett: a banki faktorálás trükkjével a baloldal még mélyebb szakadékba löki a fővárost.