
Hozzátette, izraeli kollégájával egyeztettek a helyzetről. A külgazdasági és külügyminiszter kiemelte: a legfontosabb, hogy minden térségben tartózkodó magyart regisztráljon védelemre, aki pedig bajba kerül keresse a nagykövetséget vagy hívja a központi call-centert.













