
A mai adás vendégei:
- Nagy Attila Tibor - politikai elemző
- Pityinger László, Dopeman - magyar rapper, producer
- Baka F. Zoltán - szerkesztő-műsorvezető, Della Podcast
- Kőházy Ferenc, Fankdeli - előadóművész
A műsort M.Kovács Róbert vezette.







Heves reakciókat vált ki Magyar Péter miniszterelnök bejelentése, miszerint a Tisza-kormány hazahozza az uniós forrásokat, ugyanis megállapodás született sokezer milliárd forintnyi pénzről. Ennek viszont ára lehet, nem is kevés.
A mai adás vendégei:
A műsort M.Kovács Róbert vezette.