Füssy Angéla megerősítette a tanú lefizetését és feljelentést tett egy aktivista ellen

Füssy Angéla újságíró megerősítette a vesztegetés tényét az ismert ügyben. Az érintett médiafelület hallgat, miközben az aktivisták zaklatják a riportert.

Vágólapra másolva!

Füssy Angéla ismét súlyos állításokat fogalmazott meg a nyilvánosság előtt. A riporter szerint Bangó Sándor egyértelműen kapott pénzt a szerepvállalásért a vitatott interjú során. A tanút a hírek szerint nyomásgyakorlással vették rá arra, hogy megnevezze az érintettet. 

Az újságíró eközben hivatalos feljelentést tett egy Tiszás aktivista ellen, aki a leleplezés óta folyamatosan zaklatja. A kormánypárt szerint a Kontroll és Magyar Márton is a fizetség ténye miatt hallgat.