
Füssy Angéla ismét súlyos állításokat fogalmazott meg a nyilvánosság előtt. A riporter szerint Bangó Sándor egyértelműen kapott pénzt a szerepvállalásért a vitatott interjú során. A tanút a hírek szerint nyomásgyakorlással vették rá arra, hogy megnevezze az érintettet.
Az újságíró eközben hivatalos feljelentést tett egy Tiszás aktivista ellen, aki a leleplezés óta folyamatosan zaklatja. A kormánypárt szerint a Kontroll és Magyar Márton is a fizetség ténye miatt hallgat.













