
Ezt mondta a Világgazdaságnak adott interjújában Nagy István agrárminiszter. Ennyi idő alatt szerinte annyi tőke képződik ezekben a rendszerekben, hogy vételi ajánlatot tehetnek majd a láncoknak. Bár a kormány mindent megtett, az elmúlt két ciklusban, hogy a hazai tulajdonú láncokat hozza helyzetbe, ezek a kísérletek rendre kudarcot vallottak














