
Miközben a meghívott szakértők és politikusok arról vitáztak, hogy a megfélemlítés eszköze vagy a népképviselet jogos tekintélyének helyreállítása-e a rendőri elővezetéssel való fenyegetés, a stúdióban újra terítékre került a kormányt megrázó kegyelmi ügy is. Balog Zoltán friss nyilatkozata kapcsán a résztvevők arra keresték a választ, hogy megkésett hitvitáról vagy máig tisztázatlan politikai összeesküvésről van-e szó, és vajon Novák Katalin megszólalása pontot tehetne-e végre a társadalmat megosztó botrány végére.














