
A miniszterelnök már többször jelezte, hogy meghajol a genderlobbi előtt és kifejezte, támogatja, hogy azonos nemű párok fogadhassanak örökbe gyermeket.







A civil szervezet Kátai-Németh Vilmos szociális és családügyi miniszterhez is eljuttatta felhívásukat.
A miniszterelnök már többször jelezte, hogy meghajol a genderlobbi előtt és kifejezte, támogatja, hogy azonos nemű párok fogadhassanak örökbe gyermeket.