Az aHang azt követeli a kormánytól, hogy azonos nemű párok fogadhassanak örökbe gyermeket

A civil szervezet Kátai-Németh Vilmos szociális és családügyi miniszterhez is eljuttatta felhívásukat.

  • Hírek
  • Tegnap, 12:28
  • Forrás: HírTV
Vágólapra másolva!

A miniszterelnök már többször jelezte, hogy meghajol a genderlobbi előtt és kifejezte, támogatja, hogy  azonos nemű párok fogadhassanak örökbe gyermeket.