Dunába dobtak egy magyar zászlót az Erzsébet hídról

A zászlókat a Mi Hazánk Mozgalom azután helyezte ki, hogy férfi a Dunába dobta a pride-zászlókat.

  • 1 órája
  • Forrás: HírTV
Vágólapra másolva!

Mint ismert, a hétvégén úgynevezett progresszív pride zászlókkal díszítették ki az átkelőt.