
Magyar Péter a rendszer felszámolását ígérte. A hivatalba lépésekor még a vármegye rendszert is meg akarta szüntetni. Az étlapra írt radikális reformmenü helyett a konyhafőnök csendben a régi maradékot melegítette fel.
A kormányfő most pénteken hét új főispánt nevezett ki. Tolnában Bozsolik Róbert kapta a posztot. A kinevezett a korábbi választásokon a Jobbik és a DK támogatásával indult. A hangzatos ígéretekből pusztán a bukott káderek újrahasznosítása maradt.













