
Versekkel, népdalokkal elevenítették fel az 1848-49-es eseményeket. A brazil nagyvárosban ma is több ezer magyar és magyar leszármazott él. A megemlékezés végén elénekelték a magyar himnuszt.





A Brazíliában élő magyarok Sao Paolóban, a Szent Imre bencés kollégiumban ünnepeltek.
Versekkel, népdalokkal elevenítették fel az 1848-49-es eseményeket. A brazil nagyvárosban ma is több ezer magyar és magyar leszármazott él. A megemlékezés végén elénekelték a magyar himnuszt.