
A magyar teniszező 7:5-re elvesztette a nyitószettet az amerikai Victoria Duval ellen, ám később nem tudta folytatni a mérkőzést. Babos idén nem indul több versenyen.





Rosszullét miatt feladta a torontói tenisztorna döntőjét Babos Tímea.
A magyar teniszező 7:5-re elvesztette a nyitószettet az amerikai Victoria Duval ellen, ám később nem tudta folytatni a mérkőzést. Babos idén nem indul több versenyen.