
A Szabadság téren a város legnépesebb szurkolói zónájában több ezer ember kísérte figyelemmel a Szoboszlai Dominik vezette magyar válogatott játékát.
Végül a magyar válogatottnak nem jött össze a fordítás, és 3-1-es vereséggel kezdte az Európa-bajnokságot.
De a nem túl kedvező eredmény ellenére senki nem adta búslakodásnak a fejét. A szurkolók továbbra is a csapat mögött állnak. Folytatás szerdán a házigazda Németország ellen.
Továbbiak a témában

Az illúzió ára: amikor a 70%-os kedvezmény valójában ráfizetés – A Radar útmutatója a tudatos vásárláshoz + videó

Az Utolsó vacsora a Tháliában: kortárs feszültségek a színpadon, a Radar a kulisszák mögött + videó












