
A vitéz Revitczky László I. Területvédelmi ezred közel 100 fős újonca már az alapkiképzés ötödik hetében jár. A Magyar Honvédség ócsai kiképzőbázisán a frissen bevonult területvédelmi tartalékosok vegyi védelmi kiképzése folyik.
A júliusban elindult Szeretem, megvédem kampányba jelentkezett első 100 honvéd tartalékos lelkesen vágott neki a feladatoknak.
A harcoló alakulatok hajtják végre a feladataikat, míg a tartalékosok helyben maradnak, ahol élnek, ott támogatják a honvédség munkáját, a kiképzési napok végén hazatérve. Ők kötik össze a honvédséget a civil társadalommal. A honvédség egyik legnagyobb toborzó erejét képviselik.
Kiváló kajakosaink, Pupp Noméni szakaszvezetőként és Fojt Sára tizedesként szolgál a Magyar Honvédségnél, de most kimenőt kaptak, és nyertek kajak négyesben, párosban is olimpiai bronzéremet Párizsban az országnak.
Továbbiak a témában

Az illúzió ára: amikor a 70%-os kedvezmény valójában ráfizetés – A Radar útmutatója a tudatos vásárláshoz + videó

Az Utolsó vacsora a Tháliában: kortárs feszültségek a színpadon, a Radar a kulisszák mögött + videó












