
Jelenleg nem épül elég lakás Magyarországon. A népesség bár csökken, de a lakásállománynak szüksége van a megújulásra, és nemcsak a magyar népességnek van szüksége lakásra, hiszen rengeteg külföldi is dolgozik vagy tanul hazánkban.
Évente 30-35 ezer lakást kéne építsünk ahhoz, hogy fenntarthatóan tudjuk a lakásállományt fejleszteni. Ehhez képest mintegy 20 ezer lakást építünk évente. Hiányzik az új lakáspiac
Ha ez az állapot hosszú időn keresztül fennáll, akkor gondot okoz a lakásállományban, tehát szükség van az újszerű, 5-10 éves ingatlanokra is.
Már csak azért is, mert ezen épületek energetikája sokkal korszerűbb, ezzel megújul a lakásállomány.
Továbbiak a témában

Az illúzió ára: amikor a 70%-os kedvezmény valójában ráfizetés – A Radar útmutatója a tudatos vásárláshoz + videó

Az Utolsó vacsora a Tháliában: kortárs feszültségek a színpadon, a Radar a kulisszák mögött + videó












