
A VajdaságMa hírportál azt írja: a Mátyás király emlékművet vasárnap este vitték el ismeretlenek, a tolvajok a márványtalpazatot is megrongálták. A bronz mellszobrot 2009-ben adta a településnek Simor Márton magyarországi szobrászművész.






Ellopták Mátyás király bronz mellszobrát a délvidéki Kishegyesről.
A VajdaságMa hírportál azt írja: a Mátyás király emlékművet vasárnap este vitték el ismeretlenek, a tolvajok a márványtalpazatot is megrongálták. A bronz mellszobrot 2009-ben adta a településnek Simor Márton magyarországi szobrászművész.