Napindító – Szemadám György tárlata a Vigadó Galériában

A 75 éves Szemadám György festőművész kiállítása, amelyet a pesti Vigadó földszinti termében rendeztek meg, egyfajta számadás, az életút összegzése. Solti Szabina kolléganőnk jelentkezett a helyszínről.

Vágólapra másolva!